Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2017, komt uit een oplage van 30 exemplaren (exemplaar 4/30). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.
Afmetingen blad: 61,0 x 50,3 cm;
Afmetingen beeld: 48,0 x 39,4 cm.
Verzending als afhaling mogelijk.
Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.
Aarzel niet om contact op te nemen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Oost-vlaanderen, Belgique |
Le lot se trouve à | Oost-Vlaanderen, Belgique |
Heure de début | 27-12-2017 à 11:37 |
Heure de fin | 10-1-2018 à 20:37 |