Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Dit werk is gemaakt in de omgeving van Kortenhoef.
Titel: Kortenhoef
Gesigneerd: linksonder
Afmetingen werk: 30/40 cm
Afmetingen geheel: 40/50 cm
Ingelijst: ja
Materiaal: Olieverf op linnen
Werk is in goede staat.
Garantie:
Bezichtigen:
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 6.75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket of koker via PostNL (aangetekend € 8.05).
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze.
Heure de début | 13-11-2013 à 11:33 |
Heure de fin | 27-11-2013 à 11:33 |