Herman Brood - Sérigraphie couleur HOMME avec CHIEN Signé à la main
Rob Figee - Acrylique sur toile, Sans titre - Encadrée
Gregory Crewdson - Twilight - Signé à la main, numéroté + certificat
Herman Brood - Sculpture en résine --- ENTENDRE VOIR et VOIR SILENCE (21 cm de large)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Zeefdruk ( 65 x 65 cm)rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd 1970 in aluminium Barth lijst ( 67 x 67 cm) in uitstekende staat.
Bob Bonies (*1934) zijn werk kun je als dat van zijn bentgenoten Ad Dekker en Peter Struycken uit begin jaren zestig als reactie zien op de expressionistische periode van Cobra met Appel en Corneille. Zijn zeefdrukken sluiten aan bij zowel de Russische costructivisten als bij de heldere composities van Mondriaan. Zijn werk kan aanzetten tot zingenot, maar evengoed tot onderzoek of bespiegeling.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eijsden, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | EIJSDEN, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-5-2018 à 21:42 |
Heure de fin | 8-5-2018 à 21:42 |