Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Zeefdruk ( 65 x 65 cm)rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd 1970 in aluminium Barth lijst ( 67 x 67 cm) in uitstekende staat.
Bob Bonies (*1934) zijn werk kun je als dat van zijn bentgenoten Ad Dekker en Peter Struycken uit begin jaren zestig als reactie zien op de expressionistische periode van Cobra met Appel en Corneille. Zijn zeefdrukken sluiten aan bij zowel de Russische costructivisten als bij de heldere composities van Mondriaan. Zijn werk kan aanzetten tot zingenot, maar evengoed tot onderzoek of bespiegeling.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eijsden, Nederland |
Objectlocatie | EIJSDEN, Nederland |
Starttijd | 1-5-2018 om 21:42 |
Eindtijd | 8-5-2018 om 21:42 |