Niki de Saint-Phalle - Die Bräute von Knokke
Jochum Bakker - JAGDLEOPARD / FARBOFFSET + ÖLFARBE / 105x85cm / SIG
Enrique Marin Munoz - Mischtechnik (inkl. Collage) „el voyeur“ signiert - mit Katalogen -
Eugène Brands - Der Gärtner (wunderschön gerahmt)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeefdruk ( 65 x 65 cm)rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd 1970 in aluminium Barth lijst ( 67 x 67 cm) in uitstekende staat.
Bob Bonies (*1934) zijn werk kun je als dat van zijn bentgenoten Ad Dekker en Peter Struycken uit begin jaren zestig als reactie zien op de expressionistische periode van Cobra met Appel en Corneille. Zijn zeefdrukken sluiten aan bij zowel de Russische costructivisten als bij de heldere composities van Mondriaan. Zijn werk kan aanzetten tot zingenot, maar evengoed tot onderzoek of bespiegeling.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eijsden, Niederlande |
Ort des Objekts | EIJSDEN, Niederlande |
Startzeit | 1-5-2018 um 21:42 |
Endzeit | 8-5-2018 um 21:42 |