Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Varia |
Dimensions | 24 x 30 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Christo
"Over the River "
Project - " Project for the Arkansas River , Colorado "
1992 - 2017
- Artcard - Schumacher , Edition Fils 1999
handgesigneerd -
fotografie : Wolfgang Volz
afmetingen artcard : 10,5 x 14,8 cm ( h x b )
wordt geleverd in een passepartout formaat 24,0 x 30,0 cm ( h x b )
van museumkwaliteit
in goede staat
ready to frame
Over the River: Project for the Arkansas River, State of Colorado
2017
De Amerikaanse inpakkunstenaar Christo heeft zijn megaproject "Over the river"
in Colorado stopgezet uit protest tegen president Donald Trump.
"Mijn project op de Arkansas River komt de federale overheid ten goede en
de federale overheid heeft een nieuwe landlord, Donald Trump, waar ik niets
mee te maken wil hebben", motiveert Christo zijn beslissing.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-5-2021 à 12:09 |
Heure de fin | 26-5-2021 à 19:57 |