Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Corneille
Titel: naakt en vogel in geel
Techniek:schitterende kleuren lithografie, het volledige blad is bedrukt
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 2001
Oplage: 10 exemplaren EA (épreuve d'artiste) u biedt op nummer 6/10
Afmetingen blad en afbeelding : 70 cm x 50 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een DPD parcelshop naar uw keuze
Nederland, Duitsland en Luxemburg : 7,50 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
België : 4 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
Verzending met DPD koerierdienst ( met track en trace ) naar elk adres in
Nederland, Luxemburg en Duitsland: 12,50 euro
België: 6 euro
Of
Verzending met Belgische Post:
Bpack World met track en tracé: 16,40 euro naar Nederland
Bpack Secur: 8 euro naar België
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
U geniet een terug-gaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Velm, Belgique |
Le lot se trouve à | Velm, Belgique |
Heure de début | 11-11-2017 à 10:21 |
Heure de fin | 21-11-2017 à 21:21 |