Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 25 x 33 cm (h x l) |
incl. cadre | 33.5 x 43.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Nr. 1 van 99 exemplaren. |
Een ingelijste litho van de Italiaanse kunstenares Daniela Romano ((1947-2009).
-Gesigneerd en genummerd met potlood en gemaakt in een oplage van 99 exemplaren. Dit is nummer 1.
-Jaartal onbekend.
-Ingelijst in een eenvoudige houten lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 33,5 x 43,5. Beeld/litho, ca. 25 x 33 cm.
-Herkomst: Uit de privécollectie van de kunstenaar Fon Klement (1930-2000).
-Conditie: In prima staat. Het papier van de litho is licht ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Daniela Romano (Napoli 1947-2009 Rome), Italiaanse beeldend kunstenares, schilder.
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
In prima staat. Het papier van de litho is licht ‘vergeeld’. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-4-2021 à 16:21 |
Heure de fin | 29-4-2021 à 19:18 |