Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Varia |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 15 x 14 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: Onbekend. Gesigneerd linksboven in de druk. Afmetingen blad: H15 x b14 cm. Afmetingen voorstelling: H7 x b10 cm. Op de achterzijde staat geschreven dat deze ets in een oplage van 150 exemplaren is uitgegeven. Conditie: in goede staat. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-8-2018 à 22:36 |
Heure de fin | 20-8-2018 à 20:19 |