Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Varia |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Afmetingen | 15 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: Onbekend. Gesigneerd linksboven in de druk. Afmetingen blad: H15 x b14 cm. Afmetingen voorstelling: H7 x b10 cm. Op de achterzijde staat geschreven dat deze ets in een oplage van 150 exemplaren is uitgegeven. Conditie: in goede staat. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 16-8-2018 om 22:36 |
Eindtijd | 20-8-2018 om 20:19 |