Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Filarski staat vermeld in Mak van Waay, in Scheen, in Swillens en in het Maandblad van Beeldende Kunsten in 1926.; werk in de Rijkscollectie en in het Haags Gemeentemuseum.Opleiding aan de Quellinusschool en aan de Kunstnijverheidsschool, beiden te Amsterdam.Werkte in de Bergense school samen met A Colnot en J Rädecker.Werkte in Parijs, Lugano en Osnabrück rond 1912 en in Spanje en Italië rond 1930.
Fauvist en kubist met bijzonder koloriet; Landschappen, Stadsgezichten, Bloemen, Stillevens en Figuren.
Olieverf op linnen, doekmaat 60 x 50 cm. In authentieke staat. De lijst is waarschijnlijk iets jonger dan het werk. De vlekken aan de achterkant zijn van de dik opgezette verf.
Heure de début | 2-12-2016 à 18:50 |
Heure de fin | 10-12-2016 à 20:50 |