Marie Henry Mackenzie - Le Stroomarkt dans l'Amsterdam hivernale ☆☆ Prix considérablement réduit ☆☆
Theodoor Schaepkens - Paysage romantique
Johan Hendrik van Mastenbroek - Dernière offre - Le traversier - vue hivernale
Willem Boon - Huile sur toile, Composition 1964 - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1976 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Surréaliste |
Sujet | Figures |
Dimensions | 18 x 18 cm (h x l) |
incl. cadre | 36 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek werk van Dirkje Kuik. Tekening met Oost-Indische inkt, gemonogrammeerd en gedateerd (‘76) rechts beneden, ingelijst achter glas en met passe-partout. Achterop uitgebreide aantekeningen. Afkomstig van galerie JAS in Utrecht, in zeer goede conditie.
Afmetingen: 36cm x 33cm (incl. lijst), 18cm x 18cm (binnen passe-partout)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-11-2020 à 13:02 |
Heure de fin | 14-11-2020 à 19:09 |