Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1976 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 18 x 18 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 36 x 33 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van Dirkje Kuik. Tekening met Oost-Indische inkt, gemonogrammeerd en gedateerd (‘76) rechts beneden, ingelijst achter glas en met passe-partout. Achterop uitgebreide aantekeningen. Afkomstig van galerie JAS in Utrecht, in zeer goede conditie.
Afmetingen: 36cm x 33cm (incl. lijst), 18cm x 18cm (binnen passe-partout)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 3-11-2020 um 13:02 |
Endzeit | 14-11-2020 um 19:09 |