Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Stylo (Encre) |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 38.5 x 28.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Inkttekening van Dirkje Kuik. Titel: Viking. De tekening staat ook afgebeeld in het boekje: De nachtcactus bloeit. Deze wordt meegeleverd. Op de achterkant, staat ook nog een tekst. Afmetingen blad: H38.5 x b28.5cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b23cm. Het werk is links bovenaan, met pen, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
En bonne condition. Quelques tranches jaunes, provenant d'un encadrement antérieur. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 30-1-2022 à 20:23 |
Heure de fin | 6-2-2022 à 19:55 |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |