Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1982 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 50 x 60 cm (h x l) |
incl. cadre | 63 x 73 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Apart, bijna Willink-achtig werk van Erna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘82) rechtsonder, in nette lijst. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 73cm x 63cm (incl. lijst), 60cm x 50cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | Très bon |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-4-2019 à 13:34 |
Heure de fin | 12-4-2019 à 19:39 |