Christiaan Bastiaans - 1259 après JC
Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets door Fer Hakkaart
Voorstelling van een Leids volkstafereel
Losbladig, beeldmaat 30x39, bladmaat 40x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Hakkaart sept 1963'
Romeins genummerd l.o. 'I' en tevens gedateerd en gesigneerd l.o. in de druk '1963 Hakkaart'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-1-2018 à 15:01 |
Heure de fin | 5-2-2018 à 12:44 |