Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Albert Mulder - Asters in bloempot
Maarten Langbroek - Landhuis met waterput 4/150
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Fer Hakkaart
Voorstelling van een Leids volkstafereel
Losbladig, beeldmaat 30x39, bladmaat 40x50
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Hakkaart sept 1963'
Romeins genummerd l.o. 'I' en tevens gedateerd en gesigneerd l.o. in de druk '1963 Hakkaart'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 25-1-2018 om 15:01 |
Eindtijd | 5-2-2018 om 12:44 |