Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Vaisselle Fodor
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Pointe sèche |
Style | Réaliste |
Sujet | Architecture |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 25 x 19 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ets van Frans Vollmer. het werkje zit in een soort van kader, in de uiterste hoeken van de witranden vastgeplakt.
Gesigneerd, en genummerd in potlood.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt
het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-11-2022 à 14:35 |
Heure de fin | 15-11-2022 à 21:26 |