Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Médaille |
Année | 1967 |
Technique | Médaille |
Dimensions | 5.0 x 5.0 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Na tien jaar werd Carasso weer gevraagd een ontwerp te boetseren. Hij koos een mythologisch thema, niet verwonderlijk voor iemand die opgegroeid is in de mediterrane wereld. Leda met de zwaan is een prachtige plastiek geworden en de eerste van de uitgaven van de Vereniging waarbij hetgeen op de voorzijde opgeroepen wordt, volledig doorgaat op de keerzijde. Het is geen penning meer in strikte zin: Carasso schiep zijn eigen genre maar hield vast aan de cirkel. Hier heeft vormdwang geleid tot vormvondst. Het was het resultaat van jarenlang proberen, experimenteren en nadenken. Een gehurkt naakt in vervoering, in innige omstrengeling met de zwaan wiens snavel haar lippen raakt. Door Carasso kunnen wij open blijven staan voor de subtiele relaties tussen beeldhouw- en penningkunst.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
| ||||||
Garantie | |||||||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | GRONINGEN, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-7-2022 à 1:01 |
Heure de fin | 23-8-2022 à 9:22 |