Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige kleurlitho door Friso ten Holt
Voorstelling van ruiters in een Noord-Hollands landschap
Prachtig gelijst (Heijdenrijk), zichtmaat 34x40, lijstmaat 52x63
Gesigneerd en gedateerd r.o. ' Friso ten Holt' en ' 67'
Annotatie nummering l.o. ' 3/X h.s.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 18-1-2015 à 21:15 |
Heure de fin | 25-1-2015 à 21:15 |