Dirk Broeder - Der Deich bei Den Helder
Starlie Sokol-Hohne - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige kleurlitho door Friso ten Holt
Voorstelling van ruiters in een Noord-Hollands landschap
Prachtig gelijst (Heijdenrijk), zichtmaat 34x40, lijstmaat 52x63
Gesigneerd en gedateerd r.o. ' Friso ten Holt' en ' 67'
Annotatie nummering l.o. ' 3/X h.s.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 18-1-2015 um 21:15 |
Endzeit | 25-1-2015 um 21:15 |