Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 64 x 54 cm (h x l) |
incl. cadre | 76 x 66 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 138/150 |
Guillaume Le Roy.
Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (138/150). In goede conditie.
Guillaume le Roy (1938 - 2008) was een Nederlandse graficus van hoog niveau.
Opleiding Rietveld Academie.
Maakte ook veel houtsneden.
Maakte
uitsluitend abstract werk.
Leerde
in Amsterdam de bekende graficus Metten Koornstra kennen.
Deze
zelf gedrukte ets uit 1972.
État | |||
État | Bon | ||
Goed | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-7-2020 à 14:55 |
Heure de fin | 1-8-2020 à 20:25 |