An jedem ersten Montag im Monat ein Special
Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 64 x 54 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 76 x 66 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 138/150 |
Guillaume Le Roy.
Fraaie abstracte ets in sepia kleuren. op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (138/150). In goede conditie.
Guillaume le Roy (1938 - 2008) was een Nederlandse graficus van hoog niveau.
Opleiding Rietveld Academie.
Maakte ook veel houtsneden.
Maakte
uitsluitend abstract werk.
Leerde
in Amsterdam de bekende graficus Metten Koornstra kennen.
Deze
zelf gedrukte ets uit 1972.
Zustand | Gut | ||
Goed | |||
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 4-7-2020 um 14:55 |
Endzeit | 1-8-2020 um 20:25 |