Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Albert Mulder - Asters en pot de fleurs
Maarten Langbroek - Maison de campagne avec puits 4/150
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Support | Papier fait à la main |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 120 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 10 |
indrukwekkend in zwarte tinten en het diepste donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk aan het werk van Soulages denken . Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
État | |||
État | État neuf | ||
Zeer groot formaat houtsnede uit een serie met zwart/wit/donkerbruin tinten. eeen serie waarin technisch en artistiek Le Roy op zijn sterkst is. Kleine oplage van 10 ex. /gesigneerd | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Leidschendam, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-1-2019 à 14:39 |
Heure de fin | 13-1-2019 à 22:22 |