Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
indrukwekkend in zwarte tinten en het diepste donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk aan het werk van Soulages denken . Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
Conditie | Nieuwstaat | ||
Zeer groot formaat houtsnede uit een serie met zwart/wit/donkerbruin tinten. eeen serie waarin technisch en artistiek Le Roy op zijn sterkst is. Kleine oplage van 10 ex. /gesigneerd | |||
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 3-1-2019 om 14:39 |
Eindtijd | 13-1-2019 om 22:22 |