Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1984 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 120 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 10 |
indrukwekkend in zwarte tinten en het diepste donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk aan het werk van Soulages denken . Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
Zustand | Wie neu | ||
Zeer groot formaat houtsnede uit een serie met zwart/wit/donkerbruin tinten. eeen serie waarin technisch en artistiek Le Roy op zijn sterkst is. Kleine oplage van 10 ex. /gesigneerd | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 3-1-2019 um 14:39 |
Endzeit | 13-1-2019 um 22:22 |