Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kleurtekening door Han Krug
Voorstelling van een strand- en duingezicht bij Voorne
Losbladig, beeldmaat 9x18
Gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd r.o. 'HK' 'Voorne' en '7 maart 1973'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-7-2017 à 17:20 |
Heure de fin | 28-7-2017 à 19:20 |