Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kleurtekening door Han Krug
Voorstelling van een strand- en duingezicht bij Voorne
Losbladig, beeldmaat 9x18
Gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd r.o. 'HK' 'Voorne' en '7 maart 1973'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 17-7-2017 um 17:20 |
Endzeit | 28-7-2017 um 19:20 |