Joseph Cals - Sérigraphie - Hommage à Graham Sutherland
Wim Izaks - Huile sur papier - Composition libre - Signé à la main !!!
Juan Soler - (1951) - Une journée à la plage
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1994 |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 74 x 69 cm (h x l) |
incl. cadre | 76 x 71 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
In alle opzichten waanzinnig, krachtig, portret van een man door Hans Abbing. Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd (‘94). In strakke lijst, achter glas. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 76cm x 71cm (incl. lijst), 74cm x 69cm (beeld)
Bij
aankoop moet het werk bij voorkeur worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De
termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken
of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan
Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | Très bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amsterdam z-o, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Amsterdam Z-O, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-4-2019 à 11:50 |
Heure de fin | 27-4-2019 à 20:25 |