Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1993 |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 75 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een karakteristiek, fenomenaal portret van een man door Hans Abbing. Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd linksboven (‘93). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 75cm x 70cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het
kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd
verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-8-2020 à 20:39 |
Heure de fin | 2-11-2020 à 14:16 |