Abdol Motavassel - Stylo sur papier, Sans titre - Encadré
Paul Kuipers - Gouache sur papier, Sans titre - Encadrée
A.R. Penck - L'esprit de l'Europe
Jean Paul Franssens - Sérigraphie, Sans titre - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1991 |
Technique | Gouache |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 70 x 100.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 75 x 105.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf en gouache op doek van Henk van Vessem. Titel: De regendruppels verstoren het beeld ik kwam te laat'. Jaar: 1991. Afmetingen werk inl lijst: H75 x b105.5cm. Afmetingen voorstelling: H70 x b100.5cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar, geannoteerd en gedateerd (op de achterzijde). De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een kunst koerier(Swift).
État | |
État | Très bon |
In zeer goede staat | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-7-2021 à 23:09 |
Heure de fin | 2-8-2021 à 20:43 |