Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2009 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 42 x 32 cm (h x l) |
incl. cadre | 66 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 30 |
Prachtig werk van Herman Gordijn uit 2009. Ets op Hahnemühle papier, met potlood gesigneerd en genummerd (4/30). In prachtige lijst, achter museumglas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In mint conditie.
Afmetingen: 66cm x 56cm (incl. lijst), 42cm x 32cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | État neuf |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-6-2021 à 9:58 |
Heure de fin | 30-8-2021 à 19:02 |