Monique Muylaert - Objet mural en céramique, Porte Céleste de Jérusalem
Antoine Timmermans - Céramique, Cochon le Milo, (d'après Vénus de Milo)
Royal Leerdam - Jens Pfeiffer - Glaskunstbeurs jaarobject
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29 x 20 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
- Dit is een originele lithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het bijhorende originele gedicht (litho= 1 blad, gedicht= 2 bladen)
- Uitgebracht door Ziggurat, Antwerpen in 1978
- Gedrukt in een oplage van 100 genummerde en gesigneerde exemplaren, en 10 exemplaren buiten reeks gemerkt A-J
- Dit is nummer 11
- Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden inclusief track & trace
Verzending B: 12€ NL: 20€
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 1-3-2019 à 14:17 |
Heure de fin | 12-3-2019 à 19:28 |