Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
- Dit is een originele lithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het bijhorende originele gedicht (litho= 1 blad, gedicht= 2 bladen)
- Uitgebracht door Ziggurat, Antwerpen in 1978
- Gedrukt in een oplage van 100 genummerde en gesigneerde exemplaren, en 10 exemplaren buiten reeks gemerkt A-J
- Dit is nummer 11
- Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden inclusief track & trace
Verzending B: 12€ NL: 20€
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 1-3-2019 om 14:17 |
Eindtijd | 12-3-2019 om 19:28 |