Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1979 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 58 x 38 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 300 + beperkt deel ongenummerd |
- Dit is een originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Lente 2 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Handgesigneerd in potlood door de kunstenaar.
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Oplage: 300 + beperkte oplage ongenummerd (deze is ongenummerd)
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
- Verzending B: 12€ NL: 20€
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 4-2-2019 à 10:12 |
Heure de fin | 15-2-2019 à 19:03 |