Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1979 |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 58 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 300 + beperkt deel ongenummerd |
- Dit is een originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Lente 2 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Handgesigneerd in potlood door de kunstenaar.
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Oplage: 300 + beperkte oplage ongenummerd (deze is ongenummerd)
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
- Verzending B: 12€ NL: 20€
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 4-2-2019 um 10:12 |
Endzeit | 15-2-2019 um 19:03 |