Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29 x 20 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 80/100 |
Dit is een originele lithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het bijhorende originele gedicht (litho= 1 blad, gedicht= 1 blad)
- Uitgebracht door Ziggurat, Antwerpen in 1978
- Gedrukt in een oplage van 100 genummerde en gesigneerde exemplaren, en 10 exemplaren buiten reeks gemerkt A-J
- Dit is nummer 80
- Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
- Slechte kwaliteit foto's - in het echt veel mooier!
Dit werk wordt professioneel ingepakt en (vlak) verzekerd verzonden inclusief track & trace
Verzonden zonder kunstmap, enkel de litho en het gedicht!
Verzending B: 12€ NL: 20€
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 9-10-2019 à 11:30 |
Heure de fin | 22-10-2019 à 20:45 |