Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1978 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29 x 20 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 80/100 |
Dit is een originele lithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het bijhorende originele gedicht (litho= 1 blad, gedicht= 1 blad)
- Uitgebracht door Ziggurat, Antwerpen in 1978
- Gedrukt in een oplage van 100 genummerde en gesigneerde exemplaren, en 10 exemplaren buiten reeks gemerkt A-J
- Dit is nummer 80
- Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
- Conditie: In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
- Slechte kwaliteit foto's - in het echt veel mooier!
Dit werk wordt professioneel ingepakt en (vlak) verzekerd verzonden inclusief track & trace
Verzonden zonder kunstmap, enkel de litho en het gedicht!
Verzending B: 12€ NL: 20€
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 9-10-2019 um 11:30 |
Endzeit | 22-10-2019 um 20:45 |