Chaque lundi, une Vente spéciale
Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1998 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 70 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooi, abstract werk met flarden figuratieve herinneringen van Jasper Krabbé. Gemengde techniek (olieverf, krijt, collage) op doek, in verso gesigneerd, gedateerd (nov ’98) en genummerd (JK426). In uitstekende conditie. Inlijsten is niet nodig want het doek is over de rand heen beschilderd (4 cm. diep, de dikte van het spieraam).
Afmetingen: 70cm x 70cm
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
État | |
État | Très bon |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-10-2019 à 13:42 |
Heure de fin | 8-11-2019 à 11:19 |