Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooi, karakteristiek werk van Jef Diederen uit 1966. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (13/25). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is een lichte verkleuring van een voormalig passe-partout onderaan het blad. Ingelijst met een nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 77cm x 56cm
ZZAL
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-1-2018 à 12:10 |
Heure de fin | 22-1-2018 à 20:10 |