Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Hanny Ramaer - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi, karakteristiek werk van Jef Diederen uit 1966. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (13/25). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is een lichte verkleuring van een voormalig passe-partout onderaan het blad. Ingelijst met een nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 77cm x 56cm
ZZAL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-1-2018 um 12:10 |
Endzeit | 22-1-2018 um 20:10 |