Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes |
Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Technique | Sérigraphie |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 9.5 x 16 cm (h x l) |
incl. cadre | 36 x 39 cm (h x l) |
Signé | Nom imprimé |
Uitgegeven in 1858 te Gouda door Gerrit Benjamin van Goor. Gedrukt bij G.G. Lange in Darmstadt.
Fraai ingelijst in houten lijst met dubbele passe-partout.
Over de kunstenaar:
Johann Gabriel Friedrich Poppel, geboren op 14 mei 1807 in het industriedorp Hammer bij Neurenberg, en overleden op 6 augustus 1882 in Ammerland). Hij was een Duitse koper- en staalgraveur, bouwkundig tekenaar, landschapsschilder en uitgever.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Met dubbele passe-partout in fraai houten lijst; met ontspiegeld glas; niet storend maar moet wel vermeld worden: enkele vuiltjes achter het glas. Lijst met minimale gebruikssporen | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoorn, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Hoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-6-2021 à 18:19 |
Heure de fin | 15-8-2021 à 16:45 |