Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Joop Kropff, geboren : Den Haag, 22/5-1893- gestorven:Delft 5/9-1979
Hij volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag.
Hij was , schilder , tekenaar en graficus. / zijn werk, abstract en figuratief.
Werk: Haags Gemeentelijk Museum, het Stedelijk Museum te Amsterdam,
Rijks Kollectie, en vele nationale en internationale collecties.
Vermelding in "De Scheen"
uit eigen adm: 1980: Sothoby's te Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd 1942
De Dood komt onverwachts. Fl. 1500,-
1991: Stadsgezicht met vele peronen, olieverf op doek / 40x50, gesigneerd, 1929
Notarishuis Rotterdam, Fl. 3750,-
In de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen staat hij op: W24 / is hoog
Dit werk: Stilleven, ui met peer, olieverf op paneel, gesigneerd, 25x30 / incl. kl.lijst 35x40
conditie is goed alook de lijst.
verzenden: aantekenen
Heure de début | 19-7-2015 à 21:11 |
Heure de fin | 26-7-2015 à 21:11 |