Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1985 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Style | Impressionniste |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Dimensions | 57 x 75 cm (h x l) |
incl. cadre | 76 x 96 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Louis van der Beesen
Geboren 1938 Maastricht
Kunstschilder " romantisch impressionisme".
Schilderde in aquarel, olieverf, tekeningen en schetsen in een romantische sfeer: Jonge vrouwen, portretten, kinderen, stillevens, markten, stranden en parken, met een mooie vlotte toets en zeer kleurrijk werk.
Zijn manier van werken is beïnvloed door: Pierre Auguste Renoir en Robbert Archibald Antonius Joan (Rob) Graafland Onderwijs aan kunstopleiding; Instelling: Stadsacademie v Toegepaste Kunsten Maastricht;
Tableau Select 1993 Beeldend Nederland.
Louis van der Beesen overleed 28 oktober 2009
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Dit is een mooie aquarel met prachtige ultramarijn kleur violen , zeer bijzonder van kleur. de aquarel wordt indien verzenden zonder glas geleverd, afhalen dan kan het met glas. De lijst; een mooie messing aluminium (nielsen) lijst, en een paspoartout met een zilverkleurige stripe. | |||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heeswijk-dinther, Les Pays-Bas | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Heeswijk-Dinther, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-3-2021 à 12:52 |
Heure de fin | 24-9-2021 à 9:36 |