Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Willy Hagenbeek - Nature morte aux grenades - peinture à l'huile
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Op uitnoding van Ahold voor het 100 jarig bestaan op 27 mei 1987maakten 25 Nederlandse kunstenaars ieder 4 prenten. Ze mochten zelf bepalen of ze steendrukken. etsen of zeefdrukken wilden maken. Marinus Fuit was een van hen. Zijn blauwitte ballonnen: hij heeft ze nooit zo gezien. De combinatie van strandballen, luchtballonnen en scheepvaart verbeeld hier de stilte. De gehele beschrijving kan worden nagelezen in het totaaloverzichsboek, dat eveneens in de koop is gesloten. In dit boek staan alle 100 kunstwerken vervaardigd voor deze gelegenheid. Een begin. om de hele collectie bij elkaar te krijgen?
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Deil, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Deil, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 14:00 |
Heure de fin | 31-3-2018 à 15:10 |