Freek van den Berg - Sans titre
Maugosia Sycz - Intérieur avec chien
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1966 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 45 x 59 cm (h x l) |
incl. cadre | 55 x 72 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Nr 85 van 90 exemplaren. |
Een ingelijste litho uit 1966 van de Duitse kunstenaar Max Lacher (1905-1988), getiteld “Flamenco Tänzerinnen”.
-Handgesigneerd, -gedateerd, getiteld en -genummerd met potlood. Het papier heeft het blindstempel van “Galerie dr. Hiepe & co. Gmbh” (in München, Duitsland).
-Gemaakt in een oplage van 90 exemplaren. Dit is nr 85.
-Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 55 x 72 cm. Beeld, 45 x 59 cm.
-Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
-Conditie: De litho is in goede staat. Het papier van de litho heeft in de
marge, buiten beeld, vlekken; dit zal niet meer te zien zijn met een
passe-partout. De lijst heeft slijtplekjes. De kartonnen achterplaat heeft aan
de rechterkant vochtvlekken.
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Max Lacher (München 1905-1988 München), was een Duitse schilder, graficus (litho’s en droge naald-etsen), ontwerper van monumentale kunst: muurschilderingen, raamschilderingen, fresco’s en mozaieken.
Opleiding: Kunstgewerbeschule München en de Kunstakademie München. Leerling van Julius Diez (1870-1957).
Literatuur: Vollmer 1953-1962 , vol. 3; Saur 1999-2000 , vol. 6, p. 4.
Let op A.U.B.:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan dit werk niet ingelijst verzonden worden.
-De zeefdruk kan eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Naar België, Frankrijk en Duitsland: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Bon | ||
De litho is in goede staat. Het papier van de litho heeft in de marge, buiten beeld, vlekken; dit zal niet meer te zien zijn met een passe-partout. De lijst heeft slijtplekjes. De kartonnen achterplaat heeft aan de rechterkant vochtvlekken. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-1-2019 à 17:14 |
Heure de fin | 29-1-2019 à 21:44 |