Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeldzame ORIGINELE houtgravure uit 1931 van de wereldberoemde graficus MC Escher (1898-1972). Linksboven gemonogrammeerd in het houtblok. Gedateerd 11-'31.
Afmeting: 180x129mm Werk is in zeer goede staat!!
De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder.
Veiling loopt af op donderdagavond 11 juni.
Het kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Kunstwerk is verzekerd bij verzending! Afhalen is uiteraard ook mogelijk en heeft de voorkeur gezien de hoge waarde van het werk!!
Heure de début | 6-6-2015 à 13:44 |
Heure de fin | 11-6-2015 à 21:44 |