Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1966 |
Technique | Lithographie |
Style | Réaliste |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 78 x 53 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie kleurrijke litho van Metten T Koorstra uit 1977. Met potlood gesigneerd, gedateerd, en genummerd
U kunt de litho vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
État | |||
État | Très bon | ||
In de onderrand (witmarge) een hapje uit het papier en aan de bovenrand (witmarge) een vergeeling. De prent zelf is in zeer goede staat. Bij gebruik van een passe partout hebben we het hier over goede kwaliteit litho. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gorinchem, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-12-2020 à 8:10 |
Heure de fin | 1-1-2021 à 21:33 |