Piet Tuytel - Skulptur aus patinierter Bronze: Leda und der Schwan
Anton Geerlings - Alabasterstatue: Fisch – 1997
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1966 |
Technik | Litho |
Stil | Realistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 78 x 53 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie kleurrijke litho van Metten T Koorstra uit 1977. Met potlood gesigneerd, gedateerd, en genummerd
U kunt de litho vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Zustand | Sehr gut | ||
In de onderrand (witmarge) een hapje uit het papier en aan de bovenrand (witmarge) een vergeeling. De prent zelf is in zeer goede staat. Bij gebruik van een passe partout hebben we het hier over goede kwaliteit litho. | |||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-12-2020 um 8:10 |
Endzeit | 1-1-2021 um 21:33 |