Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie kleurrijke litho van Metten T Koorstra uit 1977. Met potlood gesigneerd, gedateerd, en genummerd
U kunt de litho vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Conditie | Zeer Goed | ||
In de onderrand (witmarge) een hapje uit het papier en aan de bovenrand (witmarge) een vergeeling. De prent zelf is in zeer goede staat. Bij gebruik van een passe partout hebben we het hier over goede kwaliteit litho. | |||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-12-2020 om 8:10 |
Eindtijd | 1-1-2021 om 21:33 |